Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как облагаются налогом проживание, проезд и питание участников спортивных мероприятий (спортсменов и тренеров Украины) во время проведения тренировок, соревнований в период подготовки и проведения в Украине финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу, отражаются ли данные выплаты в ф. № 1ДФ?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 27.07.2012
Утратил силу

? Як оподатковуються проживання, проїзд та харчування учасників спортивних заходів (спортсменів та тренерів України) під час проведення тренувань, змагань у період підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, та чи відображаються дані виплати в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ?

 

Відповідаючи на запитання, працівники відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Алла Ліщименко, заступник начальника відділу; Наталія Бевз, головний державний податковий інспектор; Наталія Остапець, головний державний податковий інспектор зазначили: відповідно до п. 1 постанови Кабміну України від 06.02.92 р. № 63 «Про впорядкування фінансування та матеріального забезпечення у галузі спорту» (далі – Постанова) Міністерству України у справах молоді і спорту було надано право визначення за погодженням з Мінфіном норм витрат власних коштів, зокрема, на організацію й проведення в Україні чемпіонатів і Кубків світу, Європи та України, інших спортивних заходів; утримання і спортивну підготовку штатних національних збірних команд, а також на їхню участь в Олімпійських іграх, чемпіонатах і Кубках світу, Європи, України, в інших змаганнях і спортивних заходах; виплату винагород спортсменам, тренерам та іншим спеціалістам за високі спортивні досягнення на Олімпійських іграх, чемпіонатах і Кубках світу, Європи, України, в інших міжнародних та комерційних змаганнях; матеріальне забезпечення команд-учасниць чемпіонатів України з футболу, хокею та інших ігрових видів спорту.

Наказом Державного комітету України з фізичної культури і спорту від 06.05.98 р. № 917, розробленим на підставі вищезазначеної Постанови, були затверджені Норми витрат на проведення спортивних змагань та тренувальних зборів (далі – Норми витрат) та Положення про порядок забезпечення додатковим спеціальним харчуванням окремих категорій спортсменів у межах України (далі – Положення). Щорічно на підставі міжнародних календарів спортивних змагань наказами Мінсім'їмолодьспорту України затверджується всеукраїнський календар спортивних заходів на відповідний рік. Учасниками спортивних заходів вважаються спортсмени, тренери, судді та інші учасники, які згідно з Положенням або списковим складом учасників тренувального збору, включені до затвердженого відповідним наказом списку осіб, що беруть участь у спортивному заході.

Опрос