Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В первом квартале 2012 года наше предприятие – плательщик налога на прибыль получило средства на организацию мероприятий, связанных с проведением в Украине финальной части чемпионата Европы 2012 года по футболу. Включаются ли в доходы нашего предприятия полученные средства?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 27.07.2012
Утратил силу

? У першому кварталі 2012 року наше підприємствоплатник податку на прибуток отримало кошти на організацію заходів, пов'язаних із проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.
Чи включаються в доходи нашого підприємства отримані кошти?

 

Згідно із п. 22 підрозд. 4 розд. XX ПКУ при визначенні прибутку для оподаткування не включаються до складу доходів суми коштів, отриманих у період підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, визначений Законом України «Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні», від державного підприємства «Фінансування інфраструктурних проектів» на безповоротній або поворотній основі юридичними особами, відповідальними за виконання завдань і заходів, визначених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, відповідно до Порядку використання запозичених коштів для виконання цієї програми, який затверджується Кабінетом Міністрів України, та суми процентів, умовно нарахованих на суму отриманих коштів, визначених у цьому пункті.

При цьому п. 9 Порядку використання запозичених у 2010 році коштів для виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженого постановою Кабміну від 27.10.2010 р. № 990, встановлено, що для фінансування завдань і заходів Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженої постановою Кабміну від 14.04.2010 р. № 357, державне підприємство «Фінансування інфраструктурних проектів» надає позичальникам та/або отримувачам позику та/або безповоротну фінансову допомогу відповідно до укладених договорів за формами, затвердженими Укрєвроінфрапроектом, яка зараховується на їх рахунки, відкриті в органах Державного казначейства.

Опрос