Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Если налоговая накладная формируется на нескольких страницах, нужно ли ставить печать на каждой странице и обязательно ли нумеровать все страницы такой налоговой накладной?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 31.07.2012
Утратил силу

? Якщо податкова накладна формується на декількох сторінках, то чи потрібно ставити печатку на кожній сторінці та чи обов'язково нумерувати всі сторінки такої податкової накладної?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Остапець зазначила: платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну, у якій зазначаються в окремих рядках, зокрема, опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг (п. 201.1 ПКУ).

Податкова накладна виписується на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс) (п. 14 Порядку № 1379).

Оскільки до розділу I податкової накладної вносяться дані в розрізі номенклатури поставки товарів/послуг, і кількість рядків у розділі I податкової накладної не регламентована, то платник податку залежно від виробничої необхідності може виготовляти і використовувати бланки податкових накладних з необхідною кількістю рядків.

Опрос