Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Налогоплательщик получил копию приказа руководителя органа государственной налоговой службы на проведение проверки. Может ли налогоплательщик обжаловать такой приказ в административном порядке?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 22.06.2012
Утратил силу

? Платник податків отримав копію наказу керівника органу державної податкової служби на проведення перевірки. Чи може платник податків оскаржити такий наказ в адміністративному порядку?

 

Головний державний податковий інспектор відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПС у м. Києві Олена Пахомова стверджує, що наказ керівника органу ДПС – це управлінське рішення, яке не підпадає під визначення «будь-яке інше рішення» у розумінні статей 55 та 56 ПКУ та не підлягає адміністративному оскарженню у встановленому ст. 56 ПКУ та наказом № 1001 порядку.

На підтвердження своїх слів автор посилається на лист ДПС України від 26.09.2011 р. № 2096/6/22-2314/155.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос