Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие импортировало оборудование, которое использует в хозяйственной деятельности. Нерезидент безвозмездно поставляет запчасти к этому оборудованию. При растаможивании таких запчастей предприятие уплачивает НДС. Имеет ли право предприятие согласно действующему законодательству на налоговый кредит по НДС в данной ситуации?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 22.06.2012

? Підприємство імпортувало обладнання, яке використовує у господарській діяльності. Нерезидент безоплатно постачає запчастини до цього обладнання. При розмитненні таких запчастин підприємство сплачує ПДВ. Чи має право підприємство згідно з чинним законодавством на податковий кредит по ПДВ в даній ситуації?

 

Відповідаючи на запитання, начальник відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Дніпровському районі м. Києва Наталія Кирпа, дійшла висновку, що сума ПДВ, сплачена за імпортними запчастинами під час проведення митних процедур, що підтверджено вантажною митною декларацією, може бути віднесена до податкового кредиту платника податку за умови виконання вимог, встановлених ст. 198 ПКУ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос