Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Профсоюзная организация предоставляет путевки на оздоровление для членов профсоюза. Подлежат ли такие операции обложению НДС в налоговом учете?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 22.06.2012
Утратил силу

? Профспілкова організація надає путівки на оздоровлення для членів профспілки. Чи підлягають такі операції обкладенню ПДВ у податковому обліку?

 

Як зазначає начальник відділу масово-роз'яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Дніпровському районі м. Києва Наталія Кирпа, відповідно до пп. 197.1.6 ПКУ звільняються від оподаткування операції з постачання реабілітаційних послуг інвалідам, дітям-інвалідам, а також постачання путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок на території України фізичних осіб віком до 18 років, інвалідів, дітей-інвалідів.

Таким чином, підсумовує автор, оподаткування операцій з постачання путівок профспілковими організаціями членам профспілки прирівнюється до оподаткування операцій з постачання послуг. Така операція згідно з нормами ПКУ підлягає обкладанню податком на додану вартість на загальних підставах.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос