Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

При отгрузке товаров покупателю согласно товаро-транспортной накладной общество выписывает налоговую накладную на сумму, указанную в ТТН. При оприходовании товара у покупателя возможны случаи, когда фактическое количество товара меньше, чем указано в ТТН и налоговой накладной. Как правильно оформить корректировку количества товара и возможно ли откорректировать налоговые обязательства в случае отказа покупателя подписывать расчет корректировки?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 22.06.2012
Утратил силу

? При відвантаженні товарів покупцю згідно з товаро-транспортною накладною товариство виписує податкову накладну на суму, зазначену у ТТН. При оприбуткуванні товару у покупця можливі випадки, коли фактична кількість товару менше, ніж вказана в ТТН та податковій накладній. Як правильно оформити коригування кількості товару та чи можливо відкоригувати податкові зобов'язання у разі відмови покупця підписувати розрахунок коригування?

 

Як зазначила головний державний податковий ревізор-інспектор відділу взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю СДПІ по роботі з ВПП у м. Києві ДПС Ярослава Рудницька, при здійсненні перерахунку у випадках повернення товарів особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов'язань та податкового кредиту постачальника та отримувача повинні бути відкориговані одночасно.

Якщо ж покупець відмовляється підписувати розрахунок коригування та відкоригувати свій податковий кредит, то законодавчі підстави для коригування податкових зобов'язань у постачальника відсутні. При цьому, ст. 188 ГКУ визначено, що у разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос