Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как в налоговом учете по налогу на прибыль отражается реализация уцененных товаров во время проведения распродажи?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 22.06.2012
Утратил силу

? Як у податковому обліку з податку на прибуток відображається реалізація товарів за зниженими цінами під час проведення розпродажу?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий інспектор відділу взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Херсонській області Ірина Воротинцева зазначає, що при обчисленні об'єкта оподаткування дохід від продажу товарів (робіт, послуг) визначається із договірної ціни товарів, але не меншої за звичайну ціну, що діяли на дату продажу, оскільки покупці товарів – фізичні особи не є платниками податку на прибуток.

Якщо продаж непродовольчими товарами здійснюється у роздріб, то ціну прилюдно оголошують через ярлики цін – так підприємство інформує всіх покупців про ціни на товари та пропонує придбати їх на умовах публічного договору. Умови публічного договору встановлюють однаковими для всіх споживачів.

Згідно з п. 6 ст. 15 Закону № 1023 після публічного повідомлення про початок проведення розпродажу, застосування знижок або зменшення ціни до споживачів повинна доводитися інформація про ціну продукції, що була встановлена до початку проведення відповідного розпродажу, застосування знижок або зменшення ціни, а також ціну цієї ж продукції, встановлену після їх початку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос