Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие является плательщиком единого налога. Может ли предприятие осуществлять бартерные операции (взаимозачет задолженностей)?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 16.07.2012
Утратил силу

? Підприємство є платником єдиного податку. Чи може підприємство здійснювати бартерні операції (взаємозалік заборгованостей)?

 

Завідувач сектору ДПІ у Солом'янському районі м. Києва ДПС Алла Данілейченко зазначила, що відповідно до п. 291.6 ПКУ платники єдиного податку повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій), тому вони не мають права здійснювати бартерні операції, в тому числі й погашати заборгованість за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) іншим способом ніж грошовим.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос