Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нужно ли облагать НДФЛ и включать в доход плательщика единого налога проценты, полученные от денежных средств на депозитном счете, открытом на физическое лицо?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 16.07.2012
Утратил силу

? Чи потрібно оподатковувати ПДФО та включати до доходу платника єдиного податку відсотки, отримані від коштів на депозитному рахунку, який відкритий на фізичну особу?

 

Проаналізувавши норми ПКУ, зокрема пп. 164.2.8, 165.1.2 та п. 167.2, 170.4, головний державний податковий інспектор ДПІ у Солом'янському районі м. Києва ДПС Ірина Касьян дійшла висновку: доходи у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок не оподатковуються до 1 січня 2015 року.

Крім цього, згідно з п. 292.1 ПКУ доходом платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п. 292.3 ПКУ. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос