Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нужно ли рассчитывать однодневный заработок и сравнивать его с среднедневным для оплаты труда командированных работников? Какие выплаты учитываются для расчета средней зарплаты?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 16.07.2012
Утратил силу

? Чи потрібно розраховувати одноденний заробіток та порівнювати його із середньоденним для оплати праці відряджених працівників?
Які виплати враховуються для обчислення середньої зарплати?

 

Начальник відділу Департаменту заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики України Неля Синько зазначила, що у разі направлення працівника у відрядження потрібно порівняти суму середньоденного заробітку і денного заробітку відповідно до умов трудового договору і, якщо денний заробіток вищий від середнього заробітку, виплатити за час відрядження заробітну плату, а якщо вищий середній заробіток, то виплачується середня заробітна плата.

Згідно з п. 3 р. ІІІ Порядку № 100 для обчислення середньої плати за два місяці враховуються: основна заробітна плата; доплати і надбавки; премії постійного характеру; індексація тощо.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос