Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Продукция нашего предприятия производится в арендованном цехе, а арендная плата включается в себестоимость продукции. За I квартал 2012 г. мы уплатили арендодателю арендную плату, но реализации продукции не было. В каком отчетном периоде арендная плата относится к расходам?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 11.06.2012
Утратил силу

? Продукція нашого підприємства виробляється в орендованому цеху, а орендна плата включається до собівартості продукції.
За 1 квартал 2012 року ми сплатили орендодавцю орендну плату, але реалізації продукції не було.
В якому звітному періоді орендна плата відноситься до витрат?

 

Заступник начальника відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Алла Ліщименко, відповідаючи на запитання, зазначила, що відповідно до абз. «г» пп. 138.8.5 ПКУ до складу загальновиробничих витрат включаються, зокрема, витрати на утримання, експлуатацію та ремонт, страхування, оперативну оренду основних засобів, інших необоротних активів загальновиробничого призначення.

Щодо дати виникнення загальновиробничих витрат, то відповідно до п. 138.4 ПКУ витрати, що формують собівартість реалізованих товарів, виконаних робіт, наданих послуг, визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг. Враховуючи зазначене, в податковому обліку загальновиробничі витрати, які згідно з вимогами положень (стандартів) бухгалтерського обліку відносяться на собівартість виготовлених та реалізованих товарів (робіт, послуг), визнаються витратами того звітного періоду, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів, виконаних робіт, наданих послуг.

Опрос