Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Плательщик налога на прибыль приобрел у частного предпринимателя – плательщика единого налога бухгалтерские бланки. Как отразить в приложении ОК к декларации по налогу на прибыль стоимость этих бланков?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 07.06.2012
Утратил силу

? Платник податку на прибуток придбав у приватного підприємцяплатника єдиного податку бухгалтерські бланки.
Як відобразити в додатку ОК до декларації з податку на прибуток вартість цих бланків?

 

Заступник начальника відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Алла Ліщименко зазначає, що починаючи з податкового періоду – «I квартал» 2012 р., у разі придбання товарів у платника єдиного податку загальна сума витрат на придбання таких товарів без ПДВ разом з інформацією про продавця – платника єдиного податку відображається у розділі II додатка ОК у звітному податковому періоді, в якому визнано доходи від реалізації таких товарів (якщо витрати формують собівартість реалізованих товарів), або в тому звітному періоді, в якому витрати були здійснені, згідно з правилами ведення бухгалтерського обліку (якщо витрати відносяться до інших витрат).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос