Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Лесохозяйственное предприятие выдало специальное разрешение – лесорубный билет плательщику единого налога, находящемуся на упрощенной системе налогообложения. Нужно ли ему уплачивать сбор за специальное использование лесных ресурсов?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 30.05.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Лісогосподарське підприємство видало спеціальний дозвіл – лісорубний квиток платнику єдиного податку, що перебуває на спрощеній системі оподаткування. Чи потрібно йому сплачувати збір за спеціальне використання лісових ресурсів?

 

Згідно зі ст. 329 Податкового кодексу платниками збору визначено лісокористувачів – юридичних осіб, їх філії, відділення, інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи із джерел їх походження з України або виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, фізичних осіб (крім фізичних осіб, які мають право безоплатно без видачі спеціального дозволу використовувати лісові ресурси відповідно до лісового законодавства), а також фізичних осіб – підприємців, які здійснюють спеціальне використання лісових ресурсів на підставі спеціального дозволу (лісорубного квитка або лісового квитка) або відповідно до умов договору довгострокового тимчасового користування лісами.

Водночас до переліку податків і зборів, за які платниками єдиного податку не здійснюється нарахування, сплата та подання податкової звітності, не включено збір за спеціальне використання лісових ресурсів п. 297.1 ст. 297 Закону № 4014.

Отже, починаючи з 1 січня 2012 р. збір за спеціальне використання лісових ресурсів сплачують також і платники єдиного податку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос