Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Необходимо ли удерживать налог на доходы физических лиц при начислении (выплате) доходов СПД – физическому лицу, который является плательщиком единого налога (начиная с 01.01.2012 г.), при условии, если предоставляемые юридическому лицу услуги не соответствуют видам деятельности, указанным в Свидетельстве плательщика единого налога?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 06.06.2012
Утратил силу

? Чи необхідно утримувати податок на доходи фізичних осіб при нарахуванні (виплаті) доходів СПДфізичній особі, який є платником єдиного податку (починаючи з 01.01.2012 р.), за умови, якщо надавані юридичній особі послуги не відповідають видам діяльності, зазначеним у Свідоцтві платника єдиного податку?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий інспектор відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю ОДПС – Центрального офісу з обслуговування ВПП ДПС Тетяна Черниш зазначила, що юридична особа при нарахуванні (виплаті, наданні) фізичній особі – підприємцю – платнику єдиного податку доходу від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, не виконує функції податкового агента щодо податку на доходи фізичних осіб.

Водночас, податковий агент повідомляє про всі виплачені підприємцям суми доходів податковому органу у порядку, визначеному пп. «б» п. 176.2 ПКУ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос