Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие оказывает нерезиденту услуги, которые как мы считаем, относятся к инжиниринговым. Освобождаются ли от налогообложения такие услуги?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 10.05.2012
Утратил силу

? Підприємство надає нерезиденту послуги, які як ми вважаємо, належать до інжинірингових. Чи звільняються від оподаткування такі послуги?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий інспектор управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у м. Києві Наталія Нак зазначила: відповідно до пп. «б» п. 185.1 ПКУ об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ.

Відповідно до п. 186.4 ПКУ місцем постачання послуг є місце реєстрації постачальника, крім операцій, зазначених у пунктах 186.2 і 186.3 ПКУ.

Згідно з п. 186.3 ПКУ місцем постачання зазначених у цьому пункті послуг вважається місце, в якому отримувач послуг зареєстрований як суб'єкт господарювання або – у разі відсутності такого місця – місце постійного чи переважного його проживання.

До таких послуг, зокрема, належать:

– консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у тому числі адвокатські), бухгалтерські, аудиторські, актуарні, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем (пп. «в» п. 186.3 ПКУ).

Опрос