Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие по договору поручения поставляет услуги по проживанию и транспортному обслуживанию лицам, которые находятся в командировке. Применяется ли при этом порядок налогообложения, установленный ст. 207 НКУ?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 10.05.2012
Утратил силу

? Підприємство за договором доручення поставляє послуги з проживання та транспортного обслуговування особам, які знаходяться у відрядженні. Чи застосовується при цьому порядок оподаткування, встановлений ст. 207 ПКУ?

 

Головний державний податковий інспектор управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у м. Києві Наталія Нак, відповідаючи на запитання, зазначила: ст. 207 ПКУ встановлюються особливості оподаткування туристичного продукту (туристичної послуги), що надаються туристичним оператором та туристичним агентом відповідно до законодавства. Туристичний продукт, як комплекс туристичних послуг, з метою оподаткування розглядається як єдина послуга.

Відповідно до Закону України від 15.09.95 р. № 324/95-ВР «Про туризм»:

туризм – тимчасовий виїзд особи з місця проживання в оздоровчих, пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях без здійснення оплачуваної діяльності в місці, куди особа від'їжджає;

турист – особа, яка здійснює подорож по Україні або до іншої країни з не забороненою законом країни перебування метою на термін від 24 годин до одного року без здійснення будь-якої оплачуваної діяльності та із зобов'язанням залишити країну або місце перебування в зазначений термін;

туристичний продукт – попередньо розроблений комплекс туристичних послуг, який поєднує не менше ніж дві такі послуги, що реалізується або пропонується для реалізації за визначеною ціною, до складу якого входять послуги перевезення, послуги розміщення та інші туристичні послуги, не пов'язані з перевезенням і розміщенням (послуги з організації відвідувань об'єктів культури, відпочинку та розваг, реалізації сувенірної продукції тощо);

Опрос