Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие по договору поручения поставляет услуги по проживанию и транспортному обслуживанию лицам, которые находятся в командировке. Применяется ли при этом порядок налогообложения, установленный ст. 207 НКУ?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 10.05.2012
Утратил силу

? Підприємство за договором доручення поставляє послуги з проживання та транспортного обслуговування особам, які знаходяться у відрядженні. Чи застосовується при цьому порядок оподаткування, встановлений ст. 207 ПКУ?

 

Головний державний податковий інспектор управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у м. Києві Наталія Нак, відповідаючи на запитання, зазначила: ст. 207 ПКУ встановлюються особливості оподаткування туристичного продукту (туристичної послуги), що надаються туристичним оператором та туристичним агентом відповідно до законодавства. Туристичний продукт, як комплекс туристичних послуг, з метою оподаткування розглядається як єдина послуга.

Відповідно до Закону України від 15.09.95 р. № 324/95-ВР «Про туризм»:

туризм – тимчасовий виїзд особи з місця проживання в оздоровчих, пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях без здійснення оплачуваної діяльності в місці, куди особа від'їжджає;

турист – особа, яка здійснює подорож по Україні або до іншої країни з не забороненою законом країни перебування метою на термін від 24 годин до одного року без здійснення будь-якої оплачуваної діяльності та із зобов'язанням залишити країну або місце перебування в зазначений термін;

Опрос