Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Обязательно ли в налоговой накладной указывать код товара согласно УКТ ВЭД и дает ли право на налоговый кредит налоговая накладная, в которой не указан код товара согласно УКТ ВЭД?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 10.05.2012
Утратил силу

? Чи обов'язково в податковій накладній зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД та чи дає право на податковий кредит податкова накладна, в якій не зазначено код товару згідно з УКТ ЗЕД?

 

Головний державний податковий інспектор управління взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у м. Києві Наталія Нак проаналізувала ст. 198, 201 ПКУ та дійшла висновку: оскільки при придбанні вітчизняних не підакцизних товарів, їх коди згідно з УКТ ЗЕД в податковій накладній не зазначаються, то суми ПДВ, сплачені при їх придбанні, включаються до податкового кредиту покупця на підставі такої податкової накладної та за умови виконання інших вимог, встановлених ПКУ.

У разі якщо в податковій накладній, виписаній при придбанні імпортованих чи підакцизних товарів, коди згідно з УКТ ЗЕД не зазначені, то така податкова накладна не дає права на включення сум ПДВ до податкового кредиту.

Опрос