Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Основания для рассрочки (отсрочки) денежных обязательств или налогового долга налогоплательщиков: как определить и доказать

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Статьи от 08.05.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

Підстави для розстрочення (відстрочення) грошових зобов'язань або податкового боргу платників податків: як визначити та довести

 

На виконання пунктів 100.4 та 100.5 ст. 100 Податкового кодексу постановою № 1235 було затверджено Перелік обставин, що свідчать про наявність загрози виникнення або накопичення податкового боргу, та доказів існування таких обставин.

Отже, починаючи з 2011 р. на відміну від минулих років чітко регламентовано конкретні ситуації у фінансово-господарській діяльності, настання яких надає право платнику податків звертатися до органу ДПС за розстроченням (відстроченням) грошових зобов'язань або податкового боргу.

Визначено такі обставини для звернення платника за розстроченням грошових зобов'язань (податкового боргу).

1. Ненадання (несвоєчасне надання) бюджетних асигнувань або бюджетних зобов'язань заявнику та/або недоведення (несвоєчасне доведення) фінансування видатків до заявника – отримувача бюджетних коштів в обсязі, достатньому для своєчасного виконання ним грошових зобов'язань та/або погашення податкового боргу, а також неперерахування (несвоєчасне перерахування) заявнику з бюджету коштів в обсязі, достатньому для своєчасного виконання ним грошових зобов'язань та/або погашення податкового боргу, у тому числі в рахунок оплати наданих заявником послуг (виконаних робіт, поставлених товарів).

Опрос