Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Я ФЛП на упрощенной системе налогообложения, 3 группа, занимаюсь автомобильными перевозками. Авто у меня одно, потому держу его во дворе собственного дома. Мной заключены договоры на воду и вывоз мусора с соответствующими предприятиями и уплачиваю как физическое лицо. Как заполнять отчеты и какие нужно использовать нормы по экологическому налогу и использованию воды?

ЛІГА:ЗАКОН
Вопросы-ответы от 27.04.2012
Утратил силу

? Я ФОП на спрощеній системі оподаткування, 3 група, займаюсь автомобільними перевезеннями. Авто у мене одне, тому тримаю його у дворі власного будинку. Мною укладено договори на воду і вивезення сміття з відповідними підприємствами і сплачую як фізична особа. Як заповнювати звіти і які потрібно використовувати норми щодо екологічного податку та використання води?

 

Щоб дізнатись, чи потрібно Вам звітувати щодо екологічного податку та збору за спецводокористування, слід розібратись, чи відноситесь Ви до платників зазначених податків.

1. Виходячи з даних, наведених у запитанні, Ви не є платником екологічного податку, тому що:

– згідно з п. 241.1 ПКУ екологічний податок, що справляється за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин пересувними джерелами забруднення у разі використання палива, утримується і сплачується до бюджету податковими агентами під час реалізації такого палива. До податкових агентів належать суб'єкти господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю паливом (крім тих, які реалізують паливо, придбане у суб'єктів господарювання, зазначених у пп. 241.2.1 ПКУ);

– відповідно до Узагальнюючої податкової консультації щодо сплати екологічного податку, що справляється за розміщення побутових відходів, затвердженої наказом ДПСУ від 16.12.2011 р. № 258, платниками екологічного податку за розміщення побутових відходів є лише ті суб'єкти господарювання, що розміщують їх у спеціально відведених для цього місцях чи об'єктах, на використання яких отримано відповідний дозвіл спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища або його органів на місцях.

Опрос