Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как правильно учитывать расходы на транспортировку товаров, если предприятие приобретает необходимые товары у дистрибьюторов и заказывает у сторонней организации услуги по их перевозке со склада дистрибьютора на склад покупателя?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 27.04.2012
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? Підприємство не має власного складу з товарами. В разі виникнення замовлення на постачання товарів підприємство придбає необхідні товари у дистриб’юторів та відразу замовляє у сторонньої організації послуги з їх перевезення зі складу відповідного дистриб’ютора на склад покупця. Як правильно обліковувати витрати на транспортування товарів: як витрати на придбання, що повинні включатися до собівартості товарів, або як витрати на збут?

 

В бухгалтерському обліку відповідно до п. 7 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 16 «Витрати», затвердженого наказом МФУ від 31.12.99 р. № 318 (далі – П(С)БО 16), витрати визнаються витратами певного періоду одночасно з визнанням доходу, для отримання якого вони здійснені. Витрати, які неможливо прямо пов'язати з доходом певного періоду, відображаються у складі витрат того звітного періоду, в якому вони були здійснені.

Опрос