Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Субъект предпринимательской деятельности – юридическое лицо осуществляет торговые операции, а именно: реализует товары физическим лицам, которые перечисляют средства путем внесения наличности в банк для дальнейшего ее перечисления на счета предприятия. Нужно ли в данном случае предприятию приобретать торговый патент?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.04.2012
Утратил силу

? Суб'єкт підприємницької діяльностіюридична особа здійснює торговельні операції, а саме: реалізує товари фізичним особам, які перераховують кошти шляхом внесення готівки до банків для подальшого її перерахування на рахунки підприємства. Чи потрібно в даному випадку підприємству придбавати торговий патент?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Бевз зазначила: збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності встановлено ст. 267 ПКУ. Згідно з пп. 267.1.1 ПКУ платниками збору є суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), їх відокремлені підрозділи, які отримують в установленому цією статтею порядку торгові патенти та провадять, зокрема, торговельну діяльність у пунктах продажу товарів.

Опрос