Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Подлежат ли налогообложению средства, высвобожденные от налогообложения, в связи с применением нулевой ставки налога на прибыль при переходе такого плательщика на единый налог?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.04.2012
Утратил силу

? Чи підлягають оподаткуванню кошти, вивільнені від оподаткування, у зв'язку із застосуванням нульової ставки податку на прибуток при переході такого платника на єдиний податок?

 

Проаналізувавши п. 154.6 ПКУ, головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Остапець зазначила: на період з 1 квітня 2011 р. до 1 січня 2016 р. застосовується ставка 0 відсотків для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує трьох мільйонів гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із таких критеріїв:

а) утворені в установленому законом порядку після 1 квітня 2011 року;

б) діючі, у яких протягом трьох послідовних попередніх років (або протягом усіх попередніх періодів, якщо з моменту їх утворення пройшло менше трьох років), щорічний обсяг доходів задекларовано в сумі, що не перевищує трьох мільйонів гривень, та у яких середньооблікова кількість працівників протягом цього періоду не перевищувала 20 осіб;

Опрос