Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Применяется ли ставка ноль процентов для налогоплательщика, который соответствует критериям, установленным п. 154.6 ст. 154 Налогового кодекса, и осуществляет международные перевозки по заказу резидентов?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.04.2012
Утратил силу

? Чи застосовується ставка нуль відсотків для платника податку, який відповідає критеріям, що встановлені п. 154.6 ст. 154 Податкового кодексу, та здійснює міжнародні перевезення на замовлення резидентів?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Остапець зазначила: п. 154.6 ПКУ встановлено, що на період з 1 квітня 2011 р. до 1 січня 2016 р. для платників податку на прибуток, у яких розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує трьох мільйонів гривень та нарахованої за кожний місяць звітного періоду заробітної плати (доходу) працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, є не меншим, ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом, та які відповідають одному із критеріїв, встановлених цим пунктом, застосовується ставка 0 відсотків.

Дія п. 154.6 ПКУ не поширюється на суб'єктів господарювання, які, зокрема, здійснюють зовнішньоекономічну діяльність (крім діяльності у сфері інформатизації).

Опрос