Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Учитываются ли при определении объекта налогообложения в составе дохода кооператива паевые взносы (имущество, в том числе деньги, имущественные права, земельные участки), полученные от членов кооператива?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.04.2012
Утратил силу

? Чи враховуються при визначенні об'єкта оподаткування у складі доходу кооперативу пайові внески (майно, в тому числі гроші, майнові права, земельні ділянки), що отримані від членів кооперативу?

 

Головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Остапець зазначила: згідно зі ст. 9 Закону України від 10.04.92 р. № 2265-XII «Про споживчу кооперацію» власність споживчих товариств утворюється з внесків їх членів, прибутків, одержуваних від реалізації товарів, продукції, послуг, цінних паперів та іншої діяльності, не забороненої чинним законодавством.

Суб'єктами права власності споживчої кооперації є члени споживчого товариства, трудові колективи кооперативних підприємств і організацій, а також юридичні особи, частка яких у власності визначається відповідними статутами.

При відображенні отриманого внеску в податковому обліку слід виходити з того, що в обмін на отриманий внесок засновникові передаються корпоративні права.

Опрос