Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Необходимо ли вносить налоговые накладные в ЕРНН по импортным товарам, если сумма НДС незначительна?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.04.2012
Утратил силу

? Чи необхідно вносити податкові накладні в ЄРПН по імпортних товарах, якщо сума ПДВ незначна?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий ревізор-інспектор відділу взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю СДПІ по роботі з ВПП у м. Києві ДПС Ярослава Рудницька зазначила: відповідно до п. 11 підр. 2 р. XX ПКУ реєстрація податкових накладних платниками ПДВ – продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних запроваджується для платників цього податку, у яких сума ПДВ в одній податковій накладній становить:

• понад 1 мільйон гривень – з січня 2011 року; понад 500 тисяч гривень – з квітня 2011 року; 

• понад 100 тисяч гривень – з липня 2011 року; 

• понад 10 тисяч гривень – з січня 2012 року. 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос