Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Должен ли налогоплательщик при выписке сводной налоговой накладной, в случае, если услуги измеряются только в стоимостном выражении, указывать в графе 6 сводной налоговой накладной только слово «Услуга», или же налогоплательщик должен кроме слова «Услуга» указать через знак «/» определенный процент, и если да, то процент от какого числа (суммы) должен быть указан?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.04.2012
Утратил силу

? Чи повинен платник податку при виписуванні зведеної податкової накладної, у випадку, якщо послуги вимірюються лише у вартісному вираженні, зазначати у графі 6 зведеної податкової накладної лише слово «Послуга», або ж платник податку повинен крім слова «Послуга» зазначити через знак «/» певний процент, і якщо так, то процент від якого числа (суми) мас бути зазначений?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий ревізор-інспектор відділу взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю СДПІ по роботі з ВПП у м. Києві ДПС Ярослава Рудницька зазначає: згідно з п. 15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Мінфіну від 01.11.2011 р. № 1379 (далі – Порядок № 1379), у разі здійснення постачання товарів/послуг, постачання яких має безперервний або ритмічний характер при постійних зв'язках із покупцем, покупцю може бути виписана зведена податкова накладна, виходячи із визначеної у договорі періодичності оплати поставлених товарів/послуг (один раз на п'ять днів; один раз на десять днів тощо), але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця.

Відповідно до п. 201.1 ПКУ платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну, у якій зазначаються в окремих рядках, зокрема, опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг.

Згідно з п. 12 Порядку № 1379 до розділу I податкової накладної вносяться дані у розрізі номенклатури постачання товарів/послуг, а саме, зокрема:

у графу 2 – дата виникнення податкового зобов'язання у продавця, тобто здійснення будь-якої з подій, що сталася раніше, відповідно до вимог п. 187.1 ПКУ;

у графу 3 – номенклатура товарів/послуг продавця;

у графу 4 – код товару згідно з УКТ ЗЕД. Графа 4 заповнюється у разі постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України на всіх етапах постачання таких товарів/послуг; 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос