Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как предприятию начислять амортизацию нематериальных активов в случае, если на дату вступления в силу раздела III НКУ, общая стоимость всех нематериальных активов по данным бухгалтерского учета меньше, чем по данным налогового учета?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.04.2012
Утратил силу

? Як підприємству нараховувати амортизацію нематеріальних активів у випадку, якщо на дату набрання чинності розділу III ПКУ, загальна вартість усіх нематеріальних активів за даними бухгалтерського обліку менша, ніж за даними податкового обліку?

 

Відповідаючи на запитання, головний державний податковий ревізор-інспектор відділу взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю СДПІ по роботі з ВПП у м. Києві ДПС Галина Шумак зазначила: відповідно до п. 6 підр. 4 р. XX «Перехідні положення» ПКУ для визначення переліку об'єктів основних засобів, інших необоротних та нематеріальних активів за групами відповідно до п. 145.1 ПКУ  з метою нарахування амортизації з дати набрання чинності розділом III ПКУ застосовуються дані інвентаризації, проведеної станом на 1 квітня 2011 року.

Що стосується віднесення суми дооцінки нематеріальних активів, що проведена після 1 січня 2010 року, до переоціненої вартості нематеріальних активів, то п. 6 підр. 4 р. XX «Перехідні положення» ПКУ не містить застережень щодо суми дооцінки основних засобів, що проведена після 1 січня 2010 року, і відповідно при визначенні вартості окремих об'єктів нематеріальних активів станом на 1 квітня 2011 року буде враховуватись сума дооцінки нематеріальних активів, що проведена після 1 січня 2010 року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос