Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нужно ли банку предоставлять информацию о выплаченной сумме вознаграждения от привлеченных/выданных средств в разрезе контрагентов – плательщиков единого налога в виде приложения ОК к Декларации по налогу на прибыль?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.04.2012
Утратил силу

? Чи потрібно банку надавати інформацію про виплачену суму винагороди від залучених/виданих коштів в розрізі контрагентівплатників єдиного податку у вигляді додатка ОК до Декларації з податку на прибуток?

 

Як зазначає головний державний податковий ревізор-інспектор відділу взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю СДПІ по роботі з ВПП у м. Києві ДПС Галина Шумак, правила здійснення депозитних операцій встановлюються:

• для банківських депозитів – Нацбанком відповідно до законодавства;

• для депозитів (внесків) до інших фінансових установ – державним органом, визначеним законом (пп. 14.1.44 ПКУ).

Відповідно до ст. 2 гл. 1 р. I Закону України від 07.12. 2000 р. № 2121-III «Про банки і банківську діяльність», банківська діяльність – залучення у вклади грошових коштів фізичних і юридичних осіб та розміщення зазначених коштів від свого імені, на власних умовах та на власний ризик, відкриття і ведення банківських рахунків фізичних та юридичних осіб. Розрахункові банківські операції – рух грошей на банківських рахунках, здійснюваний згідно з розпорядженнями клієнтів або в результаті дій, які в рамках закону призвели до зміни права власності на активи.

Податкова декларація складається за формою, затвердженою в порядку, визначеному положеннями п. 46.5 ПКУ  та чинному на час її подання (п. 48.1 ПКУ), у разі необхідності платник податків може подати разом з податковою декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід'ємною частиною податкової декларації (п. 46.4 ПКУ).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос