Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нужно ли банку предоставлять информацию о выплаченной сумме вознаграждения от привлеченных/выданных средств в разрезе контрагентов – плательщиков единого налога в виде приложения ОК к Декларации по налогу на прибыль?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 20.04.2012
Утратил силу

? Чи потрібно банку надавати інформацію про виплачену суму винагороди від залучених/виданих коштів в розрізі контрагентівплатників єдиного податку у вигляді додатка ОК до Декларації з податку на прибуток?

 

Як зазначає головний державний податковий ревізор-інспектор відділу взаємодії з засобами масової інформації та громадськістю СДПІ по роботі з ВПП у м. Києві ДПС Галина Шумак, правила здійснення депозитних операцій встановлюються:

• для банківських депозитів – Нацбанком відповідно до законодавства;

• для депозитів (внесків) до інших фінансових установ – державним органом, визначеним законом (пп. 14.1.44 ПКУ).

Відповідно до ст. 2 гл. 1 р. I Закону України від 07.12. 2000 р. № 2121-III «Про банки і банківську діяльність», банківська діяльність – залучення у вклади грошових коштів фізичних і юридичних осіб та розміщення зазначених коштів від свого імені, на власних умовах та на власний ризик, відкриття і ведення банківських рахунків фізичних та юридичних осіб. Розрахункові банківські операції – рух грошей на банківських рахунках, здійснюваний згідно з розпорядженнями клієнтів або в результаті дій, які в рамках закону призвели до зміни права власності на активи.

Податкова декларація складається за формою, затвердженою в порядку, визначеному положеннями п. 46.5 ПКУ  та чинному на час її подання (п. 48.1 ПКУ), у разі необхідності платник податків може подати разом з податковою декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід'ємною частиною податкової декларації (п. 46.4 ПКУ).

Опрос