Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Должно ли юридическое лицо – плательщик единого налога (четвертая группа) вести Книгу учета доходов и расходов, утвержденную приказом № 477?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 19.04.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи повинна юридична особа – платник єдиного податку (четверта група) вести Книгу обліку доходів та витрат, затверджену наказом № 477?

 

Обов'язкове ведення Книги обліку доходів і витрат суб'єкта малого підприємництва, юридичної особи, форму якої затверджено наказом № 477, було передбачено ст. 4 Указу про спрощену систему, дію якого припинено з 01.01.2012 р.

Починаючи з 01.01.2012 р. платники єдиного податку ведуть облік доходів і витрат у порядку, визначеному ст. 296 Податкового кодексу.

Опрос