Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Как следует понимать понятие «другое право пользования», указанное в пунктах А и Б раздела IV приложения 7 к декларации об имущественном состоянии и доходах?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 11.04.2012
Утратил силу

? Як слід розуміти поняття «інше право користування», зазначене у пунктах А і Б розділу IV додатка 7 до декларації?

 

Начальник відділу адміністрування податків на доходи фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ДПС у м. Києві Олена Головіна, відповідаючи на запитання, зазначила: відповідно до ст. 395 ЦКУ речовими правами на чуже майно є:

1) право володіння;

2) право користування (сервітут);

Опрос