Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Новосозданное предприятие – плательщик налога на прибыль по ставке 0 процентов приобрело компьютер с целью передачи его детскому учреждению, имеющему статус неприбыльной организации (благотворительная помощь). Как отразить такую операцию в налоговом учете?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 03.04.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Новостворене підприємство – платник податку на прибуток за ставкою 0 відсотків придбало комп'ютер з метою передачі його дитячому закладу, що має статус неприбуткової організації (благодійна допомога). Як відобразити таку операцію в податковому обліку?

 

Відповідно до п. 154.6 ст. 154 Податкового кодексу на період з 01.04.2011 р. до 01.01.2016 р. ставка податку на прибуток у розмірі 0 відсотків застосовується для платників, у яких: розмір доходів кожного звітного податкового періоду наростаючим підсумком з початку року не перевищує 3 млн. грн., нарахована за кожний місяць звітного періоду заробітна плата працівників, які перебувають з платником податку у трудових відносинах, не менша ніж дві мінімальні заробітні плати, розмір якої встановлено законом.

При цьому право на отримання пільги у разі дотримання зазначених вимог мають ті платники податку на прибуток, які відповідатимуть одному з визначених у п. 154.6 ст. 154 Податкового кодексу критеріїв.

Крім того, суб'єкти господарювання, які бажають залишитися на нульовій ставці, не можуть здійснювати певні види діяльності, зазначені в п. 154.6 ст. 154 Кодексу.

Опрос