Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

В приложении 7 к декларации при проведении перерасчета доли налогового кредита за год необходимо учитывать только те суммы налога, которые в течение года были указаны в строке 15, или весь налоговый кредит? Учитывается ли сумма налогового кредита, которая была дополнительно задекларирована в уточняющих расчетах?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 02.04.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? У додатку 7 до декларації з ПДВ при проведенні перерахунку частки податкового кредиту за рік потрібно враховувати лише ті суми податку, які протягом року були зазначені в рядку 15, чи весь податковий кредит? Чи враховується сума податкового кредиту, яку було додатково задекларовано в уточнюючих розрахунках?

 

У таблиці 2 додатка 7 (Д7) до декларації в колонці 8 мають зазначатися суми ПДВ, які фактично включено до податкового кредиту і відображено в колонці Б в рядках 15.1 та 16.1.2 декларацій та відповідних показниках уточнюючих розрахунків за поточний календарний рік.

Для проведення перерахунку та визначення як обсягів постачання (оподатковуваних і неоподатковуваних), так і сум отриманого податкового кредиту та сум податку, який підлягає розподілу, використовуються відповідні показники уточнюючих розрахунків, які було подано протягом 2011 р. та в яких уточнювалися показники податкових періодів 2011 р. Уточнюючі розрахунки, які було подано протягом 2011 р. та в яких уточнювалися показники податкових періодів до 01.01.2011 р., в розрахунку коригування податкового кредиту (в таблиці 2 додатка 7 (Д7) до декларації) участі не беруть.

Не повинні брати участі в розрахунку відсотка оподатковуваних операцій у загальному обсязі постачання обсяги операцій з визнання умовного продажу товарів (послуг), а також операцій з нарахування податкових зобов'язань на суму перевищення звичайної ціни над фактичною. Такі обсяги визначаються на підставі даних реєстрів виданих податкових накладних, де податкові накладні, що виписуються платником при визначенні податкових зобов'язань у таких випадках, обліковуються з відповідною позначкою.

Опрос