Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Что такое «заглавная часть» налоговой накладной? Этот термин применяется в последнем абзаце п. 2 Порядка № 1379. Будет ли считаться заполненной с нарушениями налоговая накладная, если показатели заглавной части выравнены не по правому полю? Обязательно ли налоговая накладная должна быть оформлена в «альбомном» формате?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 02.04.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Що таке «заголовна частина» податкової накладної? Цей термін вживається в останньому абзаці п. 2 Порядку № 1379. Чи вважатиметься заповненою з порушеннями податкова накладна, якщо показники заголовної частини вирівняно не по правому полю? Чи обов'язково податкова накладна має бути оформлена в «альбомному» форматі?

 

Заголовна частина податкової накладної – це та її частина, в якій містяться відомості про покупця і продавця, дата її виписки і порядковий номер, тобто частина перед таблицею, в якій зазначаються показники поставки (номенклатура товарів, кількість, ціна товару та обсяги постачання тощо).

Вирівнювання показників заголовної частини податкової накладної по правому полю не є самостійною ознакою для визнання такої податкової накладної недійсною чи заповненою з порушенням. Вирівнювання показників по правому полю запропоновано насамперед для цифрових показників (індивідуальні податкові номери продавця та покупця, номери свідоцтв) з метою уникнення помилок при їх заповненні.

Наказом Мінфіну України від 01.11.2011 р. № 1379 «Про затвердження форми податкової накладної та порядку заповнення податкової накладної» не затверджено ні формату, ні розмірів податкової накладної (для порівняння, наказом Мінфіну України від 25.11.2011 р. № 1492 «Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість» встановлено формат декларації з ПДВ (п. 4 розділу III Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ)), тому вимога щодо оформлення податкової накладної виключно в «альбомному» форматі є безпідставною.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос