Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

При заполнении таблицы 2 приложения 7 (Д7) к декларации за декабрь 2011 г. в колонке 8 предприятием была указана, как следует из логики расчета, сумма налогового кредита. Инспектор ГНИ при проверке требует отразить в этой колонке значение объемов приобретения, поскольку в самой таблице указано «колонка А». Прав ли инспектор?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 02.04.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? При заповненні таблиці 2 додатка 7 (Д7) до декларації з ПДВ за грудень 2011 р. у колонці 8 підприємством було зазначено, як випливає з логіки розрахунку, суму податкового кредиту. Інспектор ДПІ при перевірці вимагає відобразити в цій колонці значення обсягів придбання, оскільки в самій таблиці зазначено «колонка А». Чи правий інспектор?

 

У таблиці 2 додатка 7 (Д7) до декларації допущено технічну помилку, яку буде виправлено найближчим часом при внесенні змін до податкової звітності. У колонці 8 таблиці 2 додатка 7 (Д7) до декларації мають зазначатися суми ПДВ, які фактично включено до податкового кредиту. Це ті суми, які було відображено в колонці Б в рядках 15.1 та 16.1.2 декларацій та відповідних показниках уточнюючих розрахунків за поточний календарний рік.

Значення колонки А цих рядків у колонці 8 таблиці 2 додатка 7 (Д7) до декларації не зазначається, адже в цьому випадку доведеться порівнювати не суми податкового кредиту, який нараховано і на який платник має право, а суму податкового кредиту, який нараховано, і суму поставок, виходячи з якої визначається дозволений податковий кредит. Таке порівняння є некоректним.

 

Опрос