Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

На какой счет перечислять налог на доходы юридическому лицу: которое начислило налог на доходы и удержало его из зарплаты работника на дополнительное благо (использование служебного телефона); которое за пользование имуществом начислило работнику арендную плату и удержало налог на доходы?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 29.03.2012
Утратил силу

? На який рахунок перераховувати податок на доходи юридичній особі:
1. яка нарахувала податок на доходи та утримала його із зарплати робітника на додаткове благо (використання службового телефону);
2. яка за користування майном співробітнику нарахувала орендну плату та утримала податок на доходи?

 

Як зауважує головний державний податковий ревізор-інспектор ДПС у м. Києві Ірина Барвіцька, класифікацію доходів бюджету затверджено наказом Мінфіну від 14.01.2011 р. № 11.

Код бюджетної класифікації податку на доходи фізичної особи з сум, нарахованих найманому працівнику, як додаткове благо та за орендну плату: 11010400 – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата».

Реквізити рахунків для зарахування надходжень до бюджетів усіх рівнів, які діяли протягом 2011 р., залишаються чинними у 2012 р., крім реквізитів рахунків по сплаті податку на доходи фізичних осіб, зарахування коштів на які розпочинається з 06.02.2012 р.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос