Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нерезидент в феврале 2012 года получил в наследство недвижимое имущество от члена семьи второй степени родства – тети, и уплатил налог на доходы. В следующем месяце планируется продажа такой квартиры. Облагается ли налогом продажа такого имущества, если оно находилось в собственности нерезидента менее 3 лет?

ЛІГА:ЗАКОН
Аннотация от 29.03.2012
Утратил силу

? Нерезидент у лютому 2012 року отримав у спадщину нерухоме майно від члена сім'ї другого ступеня спорідненнятітки, та сплатив податок на доходи. В наступному місяці планується продаж такої квартири.
Чи оподатковується продаж такого майна, якщо воно перебувало у власності нерезидента менше 3 років?

 

Посилаючись на положення ст. 172 ПКУ, головний державний податковий інспектор відділу податкових консультацій ДПС у м. Києві Наталія Бевз зазначає, що дохід, отриманий нерезидентом від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року успадкованого нерухомого майна зазначеного в абз. 1 п. 172.1 ПКУ, не буде підлягати оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб, навіть якщо таке майно перебувало у власності платника податку менше, ніж три роки.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос