Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Юридическое лицо приобрело три транспортных средства, из них два – 10 октября, а одно – 24 октября 2011 г. Все транспортные средства были зарегистрированы в течение 10 суток после их приобретения. Можно ли включить сведения о всех приобретенных транспортных средствах в один Расчет и правильно ли это?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 12.03.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Юридична особа придбала три транспортні засоби, з них два – 10 жовтня, а один – 24 жовтня 2011 р. Всі транспортні засоби було зареєстровано протягом 10 діб після їх придбання. Чи можна включити відомості про всі придбані транспортні засоби до одного Розрахунку та чи правильно це?

 

Відповідно до п. 7 Порядку № 1388 власники транспортних засобів та особи, що експлуатують такі засоби на законних підставах, або їх представники зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом 10 діб після придбання (одержання) або митного оформлення, або тимчасового ввезення на територію України, або виникнення обставин, що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.

Згідно з п. 239.2 ст. 239 Податкового кодексу юридичні особи в десятиденний строк після першої реєстрації в Україні транспортних засобів подають до відповідного органу ДПС за своїм місцезнаходженням та за місцем реєстрації транспортного засобу Розрахунок.

У разі придбання декількох транспортних засобів, які було зареєстровано протягом десятиденного терміну, та за умови дотримання термінів подання Розрахунку, встановлених законом, відомості про всі придбані транспортні засоби можна включити та подати до органу ДПС одним Розрахунком.

Опрос