Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Начиная с 01.01.2012 г. частные предприниматели – плательщики единого налога 1 и 2 группы не могут оказывать услуги юридическим лицам. Но если частный предприниматель (по невнимательности или незнанию) все же оказал услуги юрлицу, то могут ли органы ГНСУ при проверке этого юрлица признать соглашение, по которому предоставлялись эти услуги, недействительным?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 12.03.2012
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Починаючи з 01.01.2012 р. приватні підприємці – платники єдиного податку 1 та 2 групи не можуть надавати послуги юридичним особам. Але якщо приватний підприємець (через неуважність або незнання) все ж таки надав послуги юрособі, то чи можуть органи ДПСУ при перевірці цієї юрособи визнати угоду, за якою надавались ці послуги, недійсною?

 

Згідно з ч. 1 ст. 215 ЦКУ підставою недійсності правочину є недодержання в момент його вчинення стороною (сторонами) вимог, які встановлені ч. 1 – 3, 5 та 6 ст. 203 цього Кодексу:

Опрос