Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятием поданы уточняющие расчеты по НДС за период с 1 января по 30 июня 2011 года, при этом самостоятельно начислены штрафные санкции в размере 1 грн. за занижение налоговых обязательств. Как и кем в этом случае начисляется пеня?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 13.02.2012
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Підприємством подано уточнюючі розрахунки з ПДВ за період з 1 січня по 30 червня 2011 року, при цьому самостійно нараховано штрафні санкції в розмірі 1 грн. за заниження податкових зобов’язань. Як і ким в цьому випадку нараховується пеня?

 

Відповідно до п. 7 підр. 10 р. XX ПКУ штрафні санкції за порушення податкового законодавства за період з 1 січня по 30 червня 2011 року застосовуються у розмірі не більше 1 гривні за кожне порушення.

Опрос