Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие, на балансе которого числятся здания, имеет государственный акт на право постоянного пользования землей. За определенный период несколько зданий были проданы. Необходимо ли проводить исключение земельного участка в госакте и является ли отчуждение зданий основанием для признания этого акта недействительным и для переоформления земли в аренду?

АФ "Профі-Аудит"
Вопросы-ответы от 08.02.2012
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Аудиторська фірма «Профі-Аудит»
Е-mail: profi@profi-audit.kherson.ua
http://www.profiaudit.com.ua
Тел.: (0552) 42-33-31

? Підприємство, на балансі якого обліковуються будівлі, має державний акт на право постійного користування землею. За певний період декілька будівель було продано.
Чи необхідно робити вилучення земельної ділянки в держакті і чи є відчуження будівель підставою для визнання цього акта недійсним і для переоформлення землі в оренду?

 

Згідно із ст. 92 Земельного кодексу України право постійного користування земельною ділянкою – це право володіння і користування земельною ділянкою, яка перебуває у державній або комунальній власності, без встановлення строку.

Права постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності набувають:

Опрос