Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По техническим причинам в день получения наличности сумма наличности, проведенной через РРО и КУРО на основании фискальных отчетных чеков, не проведена по кассовой книге. Будет ли считаться наличность не оприходованной в кассе предприятия?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 08.02.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? З технічних причин у день одержання готівки суму готівки, проведеної через РРО і КОРО на підставі фіскальних звітних чеків, не проведено у касовій книзі. Чи вважатиметься така готівка неоприбуткованою в касі підприємства?

 

Відповідно до п. 2.6 Положення № 637 готівка, яка надходить до кас, має своєчасно (у день її одержання) та в повній сумі оприбутковуватися.

Оприбуткуванням готівки в касах підприємств, які проводять розрахунки з оформленням їх касовими ордерами і веденням касової книги відповідно до вимог глави 4 Положення № 637, є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень у касовій книзі на підставі прибуткових касових ордерів.

У разі проведення готівкових розрахунків із застосуванням РРО або використанням розрахункових книжок датою оприбуткування готівки є здійснення обліку зазначеної готівки у повній сумі фактичних надходжень у КОРО на підставі фіскальних звітних чеків (Z-звіту) РРО (даних розрахункових книжок).

У разі якщо суму готівки проведено через РРО і занесено до КОРО на підставі фіскальних звітних чеків, однак у день її одержання не проведено у касовій книзі (з вини касира або з технічних причин), така готівка вважається несвоєчасно оприбуткованою в касі підприємства.

Опрос