Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Нужно ли субъекту хозяйствования использовать КУРО при реализации театральных билетов?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 08.02.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи необхідно суб'єкту господарювання використовувати КОРО при реалізації театральних квитків?

 

Відповідно до п. 4 ст. 9 Закону про РРО при продажу квитків на відвідування культурно-спортивних і видовищних закладів РРО та розрахункові книжки не застосовуються.

Преамбулою Закону про РРО встановлено, що цей Закон визначає правові засади застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а його дія поширюється на всіх суб'єктів господарювання та їх господарські одиниці, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

Отже, суб'єкти господарювання, що здійснюють продаж театральних квитків, зобов'язані за місцем проведення готівкових розрахунків застосовувати КОРО.

Опрос