Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Должен ли налоговый орган после окончания процедур прекращения для проведения государственной регистрации прекращения юридического лица в результате слияния, присоединения, деления выдать справку об отсутствии налогового долга?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 26.01.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи має податковий орган після закінчення процедур припинення для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті злиття, приєднання, поділу видати довідку про відсутність податкового боргу?

 

Згідно з п. 11.6 розділу XI Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом № 979, після закінчення процедур припинення, визначених цим Порядком, для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті злиття, приєднання, поділу орган ДПС видає:

• довідку про відсутність заборгованості по податках, зборах за формою № 22-ОПП, передбаченою додатком 17 до зазначеного Порядку, якщо після проведення документальної позапланової перевірки та спливу законодавчо визначених строків сплати узгоджених грошових зобов'язань установлено відсутність грошових зобов'язань та/або податкового боргу;

• документ про узгодження плану реорганізації з органом ДПС (за наявності податкового боргу).

Отже, після закінчення процедур припинення для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті злиття, приєднання, поділу податковий орган має видати довідку про відсутність податкового боргу.

Опрос