Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Имеют ли право налоговые органы инициировать взыскание денежных средств со счетов налогоплательщика, имеющего налоговый долг, в обслуживающих его банках?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 26.01.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Чи мають право податкові органи ініціювати стягнення коштів з рахунків платника податків, який має податковий борг, в обслуговуючих його банках?

 

Відповідно до п. 95.3 ст. 95 Податкового кодексу стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органам ДПС, у розмірі суми податкового боргу або його частини. Отже, податкові органи забезпечують виконання рішень судів про стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника.

 

Опрос