Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие 28 октября изменило название с ОАО на ПАО. Налоговые накладные выписываются по итогам месяца. Какие реквизиты (ОАО или ПАО) необходимо указывать в таких налоговых накладных и в декларации по НДС?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 17.01.2012
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Підприємство 28 жовтня змінило назву з ВАТ на ПАТ. Податкові накладні виписуються за підсумками місяця. Які реквізити (ВАТ чи ПАТ) потрібно зазначати в таких податкових накладних і в декларації з ПДВ?

 

Відповідно до п. 15 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 21.12.2010 р. № 969, у разі постачання товарів/послуг, яке має неперервний або ритмічний характер, при постійних зв'язках із покупцем останньому може бути виписано зведену податкову накладну виходячи з визначеної у договорі періодичності оплати поставлених товарів/послуг (один раз на п'ять днів, один раз на десять днів тощо), але не рідше одного разу на місяць і не пізніше останнього дня місяця. При цьому до зведеної податкової накладної обов'язково додається реєстр товарно-транспортних накладних чи інших відповідних супровідних документів, згідно з якими здійснено постачання товарів/послуг.

Відповідно до пп. 16.2 п. 16 Положення про реєстрацію платників ПДВ, затвердженого наказом ДПА України від 22.12.2010 р. № 978, до початку дії нового Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ юридична особа, створена у результаті перетворення, використовує реквізити старого Свідоцтва припиненої юридичної особи.

Таким чином, з 28 жовтня юридична особа, створена у результаті перетворення (зміна організаційно-правової форми з ВАТ на ПАТ), при виписуванні податкових накладних, у тому числі зведених податкових накладних, та складанні податкових декларацій з ПДВ має використовувати реквізити нової організаційно-правової форми, тобто ПАТ.

Опрос