Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие занимается оптовой торговлей. Но время от времени покупатели желают рассчитываться наличностью. С этой целью был приобретен и зарегистрирован РРО. Необходимо ли распечатывать Z-отчет и делать запись в книге учета расчетных операций за те дни, в течение которых не было наличной выручки и РРО не применялся?

Консалтинговая компания "ЭКСПЕРТ"
Вопросы-ответы от 09.11.2011
Утратил силу

Матеріал підготовлено спеціально для ЛІГА:ЗАКОН
Консалтингова компанія «ЕКСПЕРТ»
Е-mail: info@tax-expert.in.ua
http://www.tax-expert.in.ua
Тел.: (044) 360-28-35; факс (044) 501-91-56

? Підприємство займається оптовою торгівлею. Але час від часу покупці бажають розраховуватись готівкою. З цією метою було придбано та зареєстровано РРО. Чи необхідно роздруковувати Z-звіт та робити запис у книзі обліку розрахункових операцій за ті дні, протягом яких не було готівкової виручки і РРО не застосовувався?

 

Відповідно до п. 9 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.95 р. № 265/95-ВР (далі – Закон про РРО) суб'єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані щоденно друкувати на реєстраторах розрахункових операцій фіскальні звітні чеки і забезпечувати їх зберігання в книгах обліку розрахункових операцій.

Опрос