Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какой порядок обложения операции по поставке плательщиком НДС услуг, определенных в пп. «в» п. 186.3 в. 186 Налогового кодекса, в случае, если договор по их поставке был заключен до 01.07.2011 г., а поставка услуг и оплата за них осуществлялись частично до 01.07.2011 г., а частично – после отмеченной даты?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 06.10.2011
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Який порядок оподаткування операції з постачання платником ПДВ послуг, визначених у пп. «в» п. 186.3 ст. 186 Податкового кодексу, у разі якщо договір на їх постачання було укладено до 01.07.2011 р., а постачання послуг та оплата за них здійснювалися частково до 01.07.2011 р., а частково – після зазначеної дати?

 

Законом України від 19.05.2011 р. № 3387-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України та про ставки вивізного (експортного) мита на деякі види зернових культур», який набрав чинності з 01.07.2011 р., виключено пп. 196.1.14 п. 196.1 ст. 196 Податкового кодексу, яким було встановлено, що не є об'єктом оподаткування ПДВ операції з постачання послуг, визначених у пп. «в» п. 186.3 ст. 186 цього Кодексу, а саме: надання консультаційних, інжинірингових, інженерних, юридичних (у тому числі адвокатських), бухгалтерських, аудиторських, актуарних та інших подібних послуг консультаційного характеру, а також послуг з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, утому числі з використанням комп'ютерних систем.

При цьому п. 78 розділу I Закону України від 07.07.2011 р № 3609-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих норм Податкового кодексу України», який набрав чинності з 06.08.2011 р., у пп. «в» п. 186.3 ст. 186 Податкового кодексу слова «та інші подібні послуги консультаційного характеру» виключено.

Згідно з пп. «б» п. 185.1 ст. 185 вищезазначеного Кодексу об'єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташовано на митній території України (ст. 186).

Опрос