Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Бухгалтером предприятия в мае 2011 г. самостоятельно выявлена ошибка, которая содержится в ранее представленной налоговой декларации по налогу на прибыль предприятия за I квартал 2011 г. По какой форме декларации необходимо представить уточняющий расчет?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 28.09.2011
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Бухгалтером підприємства в травні 2011 р. самостійно виявлено помилку, яка міститься у раніше поданій податковій декларації з податку на прибуток підприємства за I квартал 2011 р. За якою формою декларації необхідно подати уточнюючий розрахунок?

 

Насамперед нагадаємо, що платники податку на прибуток у 2011 р. складають наростаючим підсумком та подають декларацію з податку на прибуток підприємства за такі звітні податкові періоди: II квартал; II і III квартали; II – IV квартали (п. 2 підрозділу 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу).

Звітність з податку на прибуток за I квартал 2011 р. подавалася за формою, встановленою наказом ДПА України від 29.03.2003 р. № 143 «Про затвердження форми декларації з податку на прибуток підприємства та Порядку її складання», яка станом на 01.07.2011 р. втратила чинність.

Відповідно до п. 46.5 ст. 46 Податкового кодексу розроблено нову форму податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затверджену наказом ДПА України від 28.02.2011 р. № 114 «Про затвердження форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства» (за текстом – наказ № 114), який набрав чинності з 01.07.2011 р.

Отже, звітність з податку на прибуток підприємств за податкові періоди починаючи з податкового періоду – II квартал 2011 р. подається за формою податкової декларації, визначеною наказом № 114. Вперше подання податкової звітності до податкових органів за такою формою здійснено з 01.07.2011 р.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос