Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Предприятие по результатам I квартала имело отрицательное значение по налогу на прибыль. Можно ли переносить убытки прошлых налоговых периодов, в частности с I на II квартал 2011 г.?

Журнал "Вестник налоговой службы Украины"
Вопросы-ответы от 28.09.2011
Утратил силу

Журнал «Вісник податкової служби України»
Передплатні індекси – 22599 (укр.), 22600 (рос.)
Е-mail: mail@visnuk.com.ua
Тел.: (044) 501-06-43
http://www.visnuk.com.ua

? Підприємство за результатами I кварталу мало від'ємне значення з податку на прибуток. Чи можна переносити збитки минулих податкових періодів, зокрема з I на II квартал 2011 р.?

 

Так, можна.

Врахування збитків, отриманих підприємством при обчисленні податку на прибуток у I кварталі 2011 р., передбачено Податковим кодексом України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (за текстом – Податковий кодекс).

Зокрема, п. 3 підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу встановлено, що п. 150.1 ст. 150 цього Кодексу застосовується у 2011 р. з урахуванням такого: якщо результатом розрахунку об'єкта оподаткування платника податку з числа резидентів за підсумками I кварталу 2011 р. є від'ємне значення, то сума такого від'ємного значення підлягає включенню до витрат II календарного кварталу 2011 р.

Розрахунок об'єкта оподаткування за наслідками II, II і III кварталів, II – IV кварталів 2011 р. здійснюється з урахуванням від'ємного значення, отриманого платником податку за I квартал 2011 р., у складі витрат таких податкових періодів наростаючим підсумком до повного погашення такого від'ємного значення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос